NBA 2026/27 eelvaade: favoriidid, panused ja ennustused

kirjutanud OlyBet
oktoober 16, 2026
NBA 2026-2027 Preview Article Featured Image
Sisukord

OLYBETI ÄPP

Lae äpp alla ja naudi kiiret panustamist ning kasiinomänge igal ajal.

NBA 2026/27 hooaega alustavad suurimate favoriitidena Oklahoma City Thunder ja San Antonio Spurs, kes on OlyBeti koefitsientide põhjal selgelt konkurentidest üle. Käesolevas artiklis vaatame otsa favoriitidele, võimalikele üllatajatele, NBA hooajapanustele ja tähtsamatele kuupäevadele.

Millal algab NBA 2026/27 hooaeg?

NBA 2026/27 põhihooaeg algab 20. oktoobril ning lõpeb 11. aprillil. Kõik 30 meeskonda peavad põhihooajal 82 kohtumist.

NBA 2026/27 tähtsamad kuupäevad

SündmusKuupäev
Põhihooaja algus20.10.2026
NBA Cupi alagrupiturniiri algus30.10.2026
NBA Cupi finaal11.12.2026
NBA All-Star paus19.–21.02.2027
Põhihooaja lõpp11.04.2027
Play-off’i algus17.04.2027

NBA Cupi alagrupimängud algavad 30. oktoobril, sõelmängud peetakse detsembris ning finaal toimub 11. detsembril Indianapolises.

NBA 2026/27 peamised favoriidid

Oklahoma City Thunder

Oklahoma City Thunder alustab nii analüüsimudelite kui ka OlyBeti koefitsientide järgi hooaega suurima NBA tiitlifavoriidina.

ESPN-i Basketball Power Index hindab Thunderi meistriks tulemise tõenäosuseks 28%. Nende mudeli põhjal on Thunder NBA parim kaitsemeeskond ning põhihooajaks prognoositakse neile 61 võitu.

OlyBetis on Oklahoma City Thunderi NBA meistritiitli koefitsient 3.60.

San Antonio Spurs

Kui Thunder on favoriit number üks, siis San Antonio Spurs hingab neile kuklasse. Victor Wembanyama ümber ehitatud koosseis ühendab tugeva kaitse järjest kvaliteetsema ründemänguga. ESPN prognoosib neile põhihooajal 59 võitu.

Spursi tiitlikoefitsient OlyBetis 3.70 näitab samuti, kui väike vahe on kahe läänekonverentsi suurima soosiku vahel.

Philadelphia 76ers

LeBron Jamesi lisandumine muutis Philadelphia 76ers üheks intrigeerivamaks meeskonnaks. Täiskoosseisus hinnatakse Sixersit üheks idakonverentsi tugevamaks tiimiks, kuid suureks küsimärgiks jääb taas Joel Embiidi tervis.

ESPN prognoosib neile põhihooajal 47 võitu ning OlyBetis on 76ersi tiitlikoefitsient 9.50.

New York Knicks

Tiitlikaitsja New York Knicks lõpetas eelmise põhihooaja NBA ühe tugevama rünnakuga ning ka tänavuseks prognoositakse neile liiga parimat rünnakut. Võtmeteguriks saab Karl-Anthony Townsi roll New Yorgi ründemängus.

OlyBetis on Knicksi tiitlikoefitsient 10.00.

Suurimad NBA tiitlifavoriidid OlyBeti koefitsientide järgi

MeeskondKoefitsient OlyBetis
Oklahoma City Thunder3.60
San Antonio Spurs3.70
Philadelphia 76ers9.50
New York Knicks10.00
Boston Celtics15.00
Detroit Pistons26.00
Denver Nuggets26.00
Minnesota Timberwolves26.00
Cleveland Cavaliers26.00
Toronto Raptors26.00

Võimalikud mustad hobused

Boston Celtics

Boston võib koefitsiendiga 15.00 osutuda huvitavaks alternatiiviks selgetele favoriitidele.

ESPN annab Celticsile 7% võimaluse meistriks tulla ning hindab meeskonna play-off’i jõudmise tõenäosuseks üle 97%. Boston kuulub endiselt idakonverentsi eliiti, isegi kui koosseisu ja tervise ümber on küsimärke.

Detroit Pistons

Detroit pole enam lihtsalt noor arenev meeskond. ESPN prognoosib Pistonsile ligi 50 võitu ning enam kui 93% võimalust play-off’i jõuda. OlyBeti koefitsient NBA tiitlile on 26.00, mis muudab Detroiti üheks intrigeerivamaks kõrgema koefitsiendiga meeskonnaks.

Denver Nuggets

Nikola Jokići olemasolu tähendab, et Nuggetsit ei saa kunagi tiitliheitlusest välja arvata.

Denver lõpetas eelmise põhihooaja NBA parima rünnakuga ning ESPN prognoosib neile ligi 49 võitu. OlyBeti 26.00 koefitsient on võrreldes Oklahoma City ja San Antonioga kõrge, kuid Jokić muudab Nuggetsi endiselt ohtlikuks play-off’i meeskonnaks.

Millele NBA-s panustada?

NBA pikk põhihooaeg ja play-off’i süsteem pakuvad palju võimalusi nii üksikmängude kui ka hooajapanuste tegemiseks.

Hooaja eel tasub jälgida eelkõige:

  • NBA meister
  • Konverentsi võitja
  • Divisjoni võitja
  • Põhihooaja võitude arv
  • Play-off’i pääsemine
  • Individuaalsed auhinnad
  • Mängijate hooaja statistika

Lisaks saab põhihooajal panustada mängude võitjatele, punktide händikäpidele, punktisummadele ja mängijate statistikale.

Millistel meeskondadel tasub veel silma peal hoida?

Los Angeles Lakers

Lakersi mäng keerleb ümber Luka Dončići ning nende rünnakut hinnatakse hooaja eel NBA paremuselt kolmandaks. Küsimused puudutavad eelkõige kaitset ja seda, milline koosseis suudetakse Dončići ümber kokku panna.

Minnesota Timberwolves

Anthony Edwardsi juhitud Minnesota kuulub ESPN-i hinnangul läänekonverentsi kindlate play-off’i kandidaatide hulka. Mudeli järgi on Timberwolvesi võimalus play-off’i jõuda üle 95%, kuid nende tõeline potentsiaal sõltub sellest, kuidas uus koosseis hooaja jooksul kokku mängib.

Miami Heat

Miami üks suuremaid märksõnu on Giannis Antetokounmpo. Uue superstaari sobitamine Bam Adebayo ja ülejäänud koosseisuga võib muuta Heati idakonverentsi üheks ettearvamatumaks meeskonnaks.

Kes võivad olla NBA 2026/27 hooaja suurimad tähed?

Individuaalsete mängijate puhul tasub jälgida eelkõige Nikola Jokićit, Shai Gilgeous-Alexanderit, Luka Dončićit ja Victor Wembanyamat.

Jokić juhib jätkuvalt üht NBA efektiivsemat rünnakut, Shai Gilgeous-Alexander on Thunderi tiitliambitsioonide keskmes ning Wembanyama areng võib otseselt otsustada, kas Spurs suudab tänavu NBA meistriks tulla.

Luka Dončići juhitud Lakers peaks samuti kuuluma NBA ohtlikumate ründemeeskondade hulka, mistõttu tasub Dončići statistikal hooaja jooksul tähelepanelikult silma peal hoida.

Kuidas panustada NBA-le vastutustundlikult?

  • Mängi vastutustundlikult. 18+
  • Sea endale kindel eelarve
  • Ära ürita kaotusi tagasi võita
  • Jälgi vigastuste ja koosseisude infot
  • Ära tee panuseid ainult lemmikmeeskonna põhjal
  • Panusta ainult summasid, mille kaotamist saad endale lubada
  • Loe täpsemalt vastutustundliku panustamise kohta

NBA 2026/27 hooaja eel on kaks meeskonda selgelt teistest ette rebinud: Oklahoma City Thunder ja San Antonio Spurs. Samas lubavad Philadelphia, New York, Boston, Denver ja teised jälitajad, et teekond NBA finaali ei saa olema lihtne.

KKK NBA 2026/27 hooaja kohta

Millal algab NBA 2026/27 hooaeg?

NBA põhihooaeg algab 20. oktoobril ja lõpeb 11. aprillil.

Kes on NBA 2026/27 suurimad favoriidid?

OlyBeti koefitsientide järgi on suurimad favoriidid Oklahoma City Thunder ja San Antonio Spurs, kellele järgnevad Philadelphia 76ers ja New York Knicks.

Kes võitis eelmisel hooajal NBA meistritiitli?

2025/26 NBA meistriks tuli New York Knicks, kellele see oli esimene tiitel pärast 1972/73 hooaega.

Mitu mängu mängib iga NBA meeskond põhihooajal?

Iga NBA meeskond mängib põhihooajal 82 kohtumist.

Millal toimub NBA Cup?

NBA Cupi alagrupimängud algavad 30. oktoobril ning finaal mängitakse 11. detsembril 2026.

Panusta oma lemmik spordialadele

Lugematult spordialasid ja sündmusi live-panustamise, voogedastuse ja konkurentsivõimeliste koefidega. Avasta ja vali tervituspakkumine.

Sisukord

OLYBETI ÄPP

Lae äpp alla ja naudi kiiret panustamist ning kasiinomänge igal ajal.